-10% Doprava zadarmo Doručenie do 24 hod

Veslársky trenažér Concept2 RowErg – nižší model

-10% Doprava zadarmo Doručenie do 24 hod

Veslársky trenažér Concept2 RowErg – nižší model

Na sklade
1 170 € vč. DPH
1 300 €

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Concept2 RowErg je najlepší veslársky trenažér na svetovom trhu.

Skutočne splní všetky vaše predstavy o plnohodnotnom tréningu, ktorým precvičíte až 80 % všetkých svalových skupín, srdce, pľúca a obehový systém. Tréningom na trenažéri Concept2 RowErg dokážete spaľovať tuky, a tým redukovať telesnú hmotnosť.

Veslársky trenažér Concept2 RowErg vyžaduje minimálnu údržbu. Kvalitná poniklovaná reťaz je zárukou dlhej životnosti. Na všetky kovové časti trenažéra poskytujeme predĺženú záruku 5 rokov. Do monitoru PM5 urobila firma Ultraining s.r.o., ktorá je výhradným autorizovaným predajcom značky Concept2 na Slovensku, menu v slovenskom jazyku.

Na rozdiel od iných aeróbnych fitness strojov je veslársky trenažér Concept2 RowErg vhodný pre domáce aj profesionálne využitie pre všetky vekové kategórie. 

Nižší model veslárskeho trenažéru Concept2 RowErg ponúka nasledovné:

  • výkonnostný monitor PM5 s menu v slovenskom jazyku
  • špičkové riešenie minimalizuje hluk a poskytuje príjemný pocit veslovania na vode
  • ergonomické držadlo umožňuje prirodzenú polohu rúk pri veslovaní
  • prepracovaný zámkový mechanizmus umožňuje jednoduché oddelenie častí rámu pri doprave a skladovaní
  • hliníková koľajnica s nerezovým povrchom umožňuje ľahký pohyb sedadla a dokonalú prácu nôh pri zábere a plnohodnotné telesné cvičenie
  • nožné opierky Flexfoot sa rýchlo a ľahko prispôsobia rozmerom nôh
  • špirálový tlmič reguluje vstup prúdu vzduchu k zotrvačníku, čo umožňuje voľbu režimu hladkého veslovania, rýchleho člnu alebo pomalého tažkého člnu
  • pojazdové kolieska robia veslársky trenažér mobilným
  • vždy čistú poniklovanú reťaz, ktorá vyžaduje iba minimálnu údržbu

Využitie veslárskeho trenažéru

Prirodzený pohyb veslovania vám poskytuje najlepší tréning, pretože precvičuje všetky hlavné svalové partie, srdce, pľúca a obehový systém. Pravidelné veslovanie na trenažéri pomáha tiež spaľovať tuky a redukovať telesnú hmotnosť.

Veslársky trenažér využíva odpor vzduchu, takže intenzita tréningu je určovaná výlučne silou vášho záberu. Preto je vhodný pre každého bez ohľadu na vek alebo úroveň fyzickej zdatnosti a na rozdiel od väčšiny zariadení fitness centier je vhodný i pre domáce použitie. Veslársky trenažér je využívaný ako tréningový stroj pre rôzne druhy športov. 

Výkonnostný monitor PM5

Concept2 RowErg je vybavený najnovším výkonnostným monitorom PM5 s podsvieteným displejom, a tak pri každom veslovaní získate presné a porovnateľné údaje, ktoré si môžete uložiť do pamäte monitora alebo na akýkoľvek USB flash disk. Výsledky sa zobrazujú v čase, metroch, čase na 500 metrov, wattoch alebo kalóriách. Monitor PM5 používa ANT technológiu, preto môžete monitorovať vašu srdcovú frekvenciu bez prídavných káblov. V prípade použitia pásu na meranie srdcovej frekvencie vám monitor PM5 zobrazí vašu okamžitú srdcovú frekvenciu.

Veslovaní na trenažéri Concept2 RowErg s monitorom PM5 si môžete spestriť aj hrami Rybky, Šípky, Streľba na terč, Preteky a Biatlon. Vďaka dlhšiemu ramenu na trenažéri je možné upraviť výšku a uhol monitora, čo poskytuje lepší náhľad presne podľa vašich potrieb. Navyše má monitor PM5 kapacitu pre aktualizovanie obsahu, takže v budúcnosti budete môcť využívať aj ďalšie funkcie.

Koleso zotrvačníka a klapka odporu

Veslárske trenažéry Concept2 RowErg využívajú odpor vzduchu a to vytvára neobmedzené možnosti záťaže pri cvičení. Pomocou klapky odporu si môžete rýchlo upraviť, koľko vzduchu bude prúdiť do zotrvačníka. Odpor stroja je priamo úmerný sile, ktorou na stroj pôsobíte – čím viac sily vynakladáte, tým výdatnejší je tréning. Koleso zotrvačníka bolo navrhnuté tak, aby minimalizovalo hluk a maximalizovalo plynulosť záberu.

Výška sedadla

Sedadlo nižšieho modelu Concept2 RowErg je umiestnené vo výške 36 cm. Pre ľudí trpiacich na problémy kolien a užívateľov, ktorí dávajú prednosť pohodlnejšiemu prístupu alebo sú telesne postihnutí, odporúčame zvoliť skôr vyšší model veslárskeho trenažéru Concept2 RowErg so sedadlom umiestneným o 15 cm vyššie.

Pevná konštrukcia, ktorá sa ľahko udržuje

Ergonomické konštrukčné riešenie a použitý materiál zaručujú životnosť strojov značky Concept2 viac ako 15 rokov, a to aj pri ich maximálnom každodennom vyťažení v profesionálnych fitnesscentrách s minimálnou údržbou.

Upraviteľné opierky nôh a ergonomické madlo

Na všetkých veslárskych trenažéroch Concept2 RowErg sú upraviteľné opierky nôh pre rýchle nastavenie a prispôsobenie sa ľubovoľnej veľkosti chodidla. Pohodlné ergonomické madlo má 10 stupňový sklon, a tak vaše ruky môžu byť pri veslovaní v prirodzenej pozícii.

Reťaz z poniklovanej ocele a kryt na reťaz

Poniklovaná oceľ je odolnejšia proti korózii a ľahšie sa udržuje. Plne uzavretý kryt na reťaz pomáha udržovať reťaz čistú.

Lišta z nehrdzavejúcej ocele

Na hliníkovej koľajnici je pripevnená lišta z nehrdzavejúcej ocele, aby bol zaistený hladký pohyb sedadla.

Premiestnenie a uskladnenie

Concept2 RowErg má prepracovaný zámkový mechanizmus, ktorý umožňuje jednoduché oddelenie častí rámu pri doprave a skladovaní. Pomocou pojazdových koliesok ľahko premiestnite veslársky trenažér na iné miesto.

Držiak na smartfón

Súčasťou balenia všetkých veslárskych trenažérov Concept2 RowErg je aj držiak na smartfón.

Celková dĺžka trenažéra: 244 cm
Šírka trenažéra: 61 cm
Hmotnosť trenažéra: 26 kg
Výška sedadla: 36 cm
Dĺžka koľajnice: 137 cm
Reťaz alebo lano: reťaz z poniklovanej ocele
Monitor: PM5
Napájanie monitora: dve batérie LR20 (počas tréningu monitor čerpá energiu z rotujúceho zotrvačníka, aby sa predĺžila životnosť batérie)
Maximálne zaťaženie trenažéra: 227 kg
Konštrukcia trenažéra: hliníková predná noha, oceľová zadná noha
Rameno monitora: ABS plast. Súčasťou sú otočné čapy pre nastavenie výšky monitora. Nastaviť sa dá aj uhol monitora.
Povrchová úprava trenažéra: práškový lak
Farba trenažéra: čierna
Skladovanie trenažéra: možnosť rozloženia trenažéra na dve časti pre ľahké skladovanie
Požiadavky na priestor – zostavený trenažér: 244 cm x 61 cm
Požiadavky na priestor – pre cvičenie: 274 cm x 122 cm
Požiadavky na priestor – pre skladovanie: 63,5 cm x 83,8 cm x 137,2 cm
Prepravná hmotnosť: 32 kg
Prepravné rozmery: 38 cm x 55 cm x 142 cm (jedna krabica)

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií