Pohyblivá podložka Slide pod veslársky trenažér Concept2 RowErg – kus

Pohyblivá podložka Slide pod veslársky trenažér Concept2 RowErg – kus

Nie je na sklade Sledovať dostupnosť
235 € vč. DPH

Neviete si rady s výberom? Radi vám poradíme

Pohyblivá podložka Concept2 Slide je tréningová pomôcka pozostávajúca z jednoduchého systému koľajníc a podvozku. Umožňuje pohyb veslárskeho trenažéra vpred a vzad spolu s veslujúcou osobou a prispieva k autentickému pocitu veslovania na vode.

Pohyblivá podložka takisto umožňuje spojiť neobmedzený počet strojov spolu tak, aby sa vytvoril pocit veslovania v posádke. Tento fakt nesimuluje len pocit veslovania na vode, ale núti vás veslovať spolu, a tak pomáhať rozvoju časovania a kontrole pohybu na začiatku záberu. Veslársky trenažér v spojení s touto pohyblivou podložkou umožňuje pohyb celého trenažéra v oboch smeroch a tým vzniká synchrónny pocit jazdy na veslárskej lodi. Najväčšou prednosťou pohyblivej podložky Slide je zladenie tempa, ktoré vedie k zlepšeniu techniky jazdy na lodi. 

Pri cvičení na jednom veslárskom trenažéri sú potrebné dve pohyblivé podložky Slide, pri cvičení na dvoch trenažéroch tri, pri cvičení na troch trenažéroch štyri, ...

Pohyblivé podložky Slide sú vyrobené z kvalitnej ocele. Zdvojené oceľové rámy umožnia posun na ložiskách vpred i vzad na mieste.

AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A SERVIS PRE SLOVENSKO

Viac informácií