Zabehajte si na bezmotorovom bežeckom páse Superb Runner v akomkoľvek počasí!

Zacvičte si spolu s výkonným bezmotorovým bežeckým pásom Superb Runner, ktorý namiesto elektrickej energie využíva energiu vlastného pohybu používateľa. Zažite realistický pocit z behu vďaka hnaciemu systému takmer bez trenia a s maximálnou voľnosťou pohybu.

Náš pás je vhodný pre začínajúcich i pokročilých užívateľov, pretože rýchlosť behu sa riadi presne podľa vašej sily a rýchlosti.  Vďaka energii, ktorú musíte vynaložiť naviac v porovnaní s tréningom na bežeckom páse s motorom, zvýšite spotrebu kalórií až o 30% a navyše zapojíte ďalšie svalové skupiny. 

LCD monitor pásu ponúka množstvo tréningových možností. Či už ide o intervalové tréningy, kde máte na výber zo šiestich prednastavených tréningov, vrátane H.I.I.T. (vysoko intenzívneho intervalového tréningu) a nastaviť si môžete aj vlastné intervaly. K dispozícii tiež máte cieľové programy na čas, vzdialenosť, kalórie a srdcovú frekvenciu. K dispozícii máte aj program COMP, ktorý umožňuje trénerovi alebo užívateľovi nastaviť v monitore vopred definovaný tréningový program zameraný na kalórie, čas alebo vzdialenosť. Monitor bežeckého pásu vám poskytne údaje o vašom čase, vzdialenosti, rýchlosti, spálených kalóriách, wattoch, tempe a tiež o srdcovej frekvencii, ak použijete pri tréningu bezdrôtový hrudný pás srdcovej frekvencie (nie je súčasťou balenia). 

Navyše bežecký pás je v prednej časti vybavený dvomi mobilnými kolieskami, pomocou ktorých môžete presunúť pás na ľubovoľné miesto. Taktiež na spodnej časti rámu sa nachádzajú vyrovnávacie nožičky, ktoré slúžia nielen na narovnanie pásu na nerovnom povrchu, ale aj na nastavenie jeho sklonu. Čím vyšší sklon si nastavíte, tým vyššiu rýchlosť pri behu dosiahnete.

Vďaka svojej robustnej oceľovej konštrukcii a malému počtu mechanických a elektronických súčastí je bežecký pás stabilný a nenáročný na údržbu.

Fotogaléria