Vyhodnotenie Concept2 ligy halového veslovania stredných škôl 2014-2015

Dňa 24.4.2015 sa v Banskej Bystrici uskutočnilo vyhodnotenie VII. ročníka Concept2 ligy halového veslovania stredných škôl 2014-2015.

Ocenené boli družstvá vo všetkých piatich kategóriách: Dievčatá (1. – 2. ročník), Dievčatá (3. – 4. ročník), Chlapci (1. – 2. ročník), Chlapci (3. – 4. ročník) a Pedagógovia a priatelia školy.

Vyhlasovanie sa konalo na veslárom už dobre známom "GAS-ku" hneď po skončení V. Majstrovstiev Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní, kde sa nám predstavili tie najlepšie školy z celého Slovenska a nechýbali ani j zahraniční účastníci z Čiech, Poľska a Srbska.

Kategória 1.-2. ročník dievčatá 

Poradie Názov tímu Škola 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo Spolu
1. Torpédoborkyne GAS, Banská Bystrica 100 99,32 100  98,98  99,46  100  597,76 
2. Pirane Gymnázium bilingválne, Žilina 99,20  100  97,71  100  100  99,69  596,60 
3. Doroty Hotelová akadémia, Brezno 93,91  92,47  94,16  92,41  92  94,40  559,35 
  Noname girl Zespół Szkół , Połaniec  83,23  83,01  87,48  84,12  92,23  84,88  514,95 
4. Baxeemky Školský internát, Košice  88,11  88,31  176,42 

Kategória 3.-4. ročník dievčatá

Poradie Názov tímu Škola 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo Spolu
1.  Kosatky  GAS, Banská Bystrica  100  99,64  100  99,62  100  98,73  597,99 
2.  Nindže  Hotelová akadémia, Brezno  97,86  100  98,90  100  96,33  100  593,09 
3.  I.T.-čkárky  GĽŠ, Zvolen  91,83  93,85  89,71  92,91  88,86  86,30  543,46 
  EBOLA-TEAM  Zespół Szkół , Połaniec  79,83  84,01  92,04  96,83  91,44  89,51  533,66 

Kategória 1.-2. ročník chlapci

Poradie Názov tímu Škola 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo Spolu
1.  Veslári  SOŠ IT, Banská Bytrica  99,36  99,20  100 100  100  100  598,56 
2.  Torpédoborci  GAS, Banská Bystrica  99,47  99,22  97,56  98,83  98,87  96,95  590,90 
3.  Ergoelit12  SPŠ el-it, Dobruška  97,09  96,75  97,60  97,42  98,57  95,13  582,56 
4.  Vráskavce  Gymnázium bilingválne, Žilina  89,73  85,70  88,14  87,34  84,09  90,86  525,86 
5.  Draci  SOŠ technická, Galanta  100  100  94,21  98,21      392,42 
6.  MVKT  Hotelová akadémia, Brezno  95,30  89,01  184,31 
  Noname boys  Zespół Szkół , Połaniec  90,61  90,78  181,39 
7.  Medvedi  Školský internát, Košice  64,68  75,29  139,97 
8.  Monsters  Spojená škola, Prešov  95,60  95,60 
9.  Gepardi  Školský internát, Košice  85,17  85,17 

Kategória 3.-4. ročník chlapci

Poradie Názov tímu Škola 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo Spolu
1.  Ergoelit 34  SPŠ el-it, Dobruška  100  100  100  100  99,34  97,90  597,24 
2.  GIGA Sharks  GAS, Banská Bystrica  95,58  99,77  98,49  98,82  100  100  590,77 
3.  MASTERS  Hotelová akadémia, Brezno  94,63  95,45  91,73  92,36  94,70  95,36  564,23 
4.  GBZA team  Gymnázium bilingválne, Žilina  81,07  91,16  87,33  86,40  88,99  87,61  522,56 
5.  Plťkári 2  SOŠ IT, Banská Bystrica  85,40  93,40  87,28  92,51  91,86  450,45 
6.  Bodybuilders  SOŠ technická, Galanta  96,14  99,85  96,60  94,72  387,31 
7.  Bryndziari  GĽŠ Zvolen  77,96  - 86,47 82,44  87,12  333,99 
8.  Veslonôžky  GĽŠ Zvolen  77,50  77,42  85,27  84,76  324,95 
9.  Astatoro  Spojená škola, Prešov  97,49  99,63  98,52  295,64 
10.  Diesel  Zespół Szkół , Połaniec  97,58  95,17  97,39  - 290,14 
11.  IV CTE  Zespół Szkół , Połaniec  81,74  91,49  92,80  266,03 
12.  Tupolev  Školský internát, Košice  91,96  87,92  179,88 

Kategória pedagógovia a priatelia školy

Poradie Názov tímu Škola 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo Spolu
1.  MEGAsharks  GAS, Banská Bystrica  100  100  100  100  100  100  600 
2.  Technici  SOŠ technická, Galanta  88,37  88,65  83,63  260,65 
3.  Košičane  Školský internát, Košice  80,86  80,71  161,57