VII. Majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní v školskom roku 2016/2017

Dňa 28. apríla 2017 sa uskutočnili v Banskej Bystrici VII. Majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní s finančnou podporou Mesta Banská Bystrica.

Link na záznam z prenosu:
http://tveso.sk/halove_veslovanie_2017/

VÝSLEDKY:

Kategória: Mladšie študentky

Poradie Škola Krajina Čas
1. Gymnázium bilingválne, Žilina SVK 7:02,3
2. Stredná zdravotnícka škola, Banská Bystrica SVK 7:16,2
3. Gymnázium Pierra de Coubertina, Piešťany SVK 7:17,9
4. Hotelová akadémia, Brezno SVK 7:24,9
5. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica SVK 7:32,1
6. Spojená škola, Nováky SVK 7:36,0
7. Obchodná akadémia, Považská Bystrica SVK 7:38,9
8. SOŠ informačných a technológií, Banská Bystrica SVK 7:48,0

Kategória: Staršie študentky

Poradie Škola Krajina Čas
1. Stredná zdravotnícka škola, Banská Bystrica SVK 7:14,2
2. Obchodná akadémia, Považská Bystrica SVK 7:18,7
3. Gymnázium Ármina Vámbéryho, Dunajská Streda SVK 7:23,8
4. Hotelová akadémia, Brezno SVK 7:26,9
5. SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica SVK 7:31,7
6. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica SVK 7:36,4

Kategória: Mladší študenti

Poradie Škola Krajina Čas
1. Družstvo 1, SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica SVK 5:48,6
2. Stredná odborná škola technická, Galanta SVK  6:01,1 
3. Gymnázium Pierra de Coubertina, Piešťany SVK  6:01,7 
4. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica SVK  6:03,5 
5. Družstvo 2, SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica SVK  6:05,6 
6. SPŠ elektrotechniky a informačných technológií, Dobruška CZE  6:12,1 
7. Gimnazija "Jovan Jovanovič Zmaj", Novi Sad SRB  6:15,6 
8. Spojená škola, Nováky SVK  6:16,7 
9. Stredná priemyselná školy, Nové Mesto nad Váhom SVK  6:28,7 
10. Zespół Szkół w Połańcu, Ruszczańska, Połaniec POL  6:29,3 
11.

Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, 
Szakközépiskolája és Kollégiuma

HUN 6:35,2
12. Stredná zdravotnícka škola, Trenčín SVK  7:03,9 

Kategória: Starší študenti

Poradie Škola Krajina Čas
1. SPŠ ektrotechniky a informačných komunikácií, Dobruška  CZE 5:36,6 
2. SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica SVK  5:36,8 
3. Hotelová akadémia, Brezno SVK  5:56,1 
4. Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica SVK  5:59,1 
5. Obchodná akadémia M. Hodžu, Trenčín SVK  6:18,8 
6. Stredná odborná škola technická, Galanta SVK  6:22,9 
7. Školský internát Medická 2, Košice SVK  6:29,1 
8.  Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és

Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

HUN  6:34,1