Predstavujeme Vám Concept2 veslársky trenažér model E s monitorom PM5 v čiernej farbe

V októbri 2016 uviedla na trh spoločnosť Concept2 svoj najnovší veslársky trenažér model E s PM5 už aj v čiernej farbe. Concept2 model E je najlepší veslársky trenažér na svetovom trhu.

Skutočne splní všetky Vaše predstavy o plnohodnotnom tréningu, ktorým precvičíte až 80% všetkých svalových skupín, srdce, pľúca a obehový systém. Tréningom na trenažéri Concept2 dokážete veľmi efektívne spaľovať tuky a tým redukovať telesnú hmotnosť. Na rozdiel od iných aeróbnych fitness strojov je veslársky trenažér vhodný pre domáce aj profesionálne využitie pre všetky vekové kategórie.

Veslársky trenažér Concept2 vyžaduje minimálnu údržbu. Kvalitná poniklovaná reťaz je zárukou dlhej životnosti. Záruka na kovové časti je 5 rokov. Do monitoru PM5 urobila firma Šport C2 s.r.o., ktorá je národným predajcom značky Concept2 na Slovensku menu v slovenskom jazyku.

MODEL E PATRÍ DO 5. GENERÁCIE VESLÁRSKYCH TRENAŽÉROV CONCEPT2 A PONÚKA NASLEDOVNÉ:

  • výkonnostný monitor PM5
  • dlhšie rameno, ktoré umožňuje ľahší prístup k monitoru PM5
  • reťaz v samostatnom puzdre s jednoduchšou údržbu
  • vždy čistú poniklovanú reťaz, ktorá vyžaduje iba minimálnu údržbu
  • nový design nôh, ktorý poskytuje vyššiu stabilitu a pocit pevnosti
  • o 15 cm vyššie umiestnené sedadlo oproti modelu D
  • metalizovaný povrch rámu s extra trvanlivou úpravou

Spoločnosť Concept2 uviedla v septembri 2014 na trh trenažéry s najnovším výkonnostným monitorom PM5. Výhodou nového monitoru je najmä podsvietený displej a možnosť ukladania tréningových údajov na akýkoľvek USB flash disk.

Prehľad monitora PM5:

MULTIFUNKČNÝ A ĽAHKO OVLÁDATEĽNÝ
Hoci monitor poskytuje veľa rôznych funkcií, je zároveň aj ľahko ovládateľný. Automaticky sa zapne a zobrazí údaje hneď ako sa roztočí koleso zotrvačníka, takže na začiatku nemusíte stláčať vôbec žiadne tlačidlá.

Ak si chcete pozrieť všetky funkcie, ktoré sú k dispozícii, jednoducho postupujte podľa jednotlivých možností v menu monitora. Môžete si zobraziť prednastavené tréningy, uložiť vaše obľúbené tréningy, zobraziť výsledky odveslovaných tréningov a ďalšie možnosti. Podrobnejšie informácie nájdete po stlačení tlačidla na pravej strane monitoru (z Hlavného menu zvoľte "Ďalšie možnosti" > "Informácie").

ÚDAJE A MOŽNOSTI ICH ZOBRAZENIA
V monitore PM5 sa vám pri každom tréningu zobrazia údaje o vzdialenosti, rýchlosti, tempe, kalóriách a wattoch a tieto údaje si môžete prezrieť v jednej z nasledovných piatich zobrazení: všetky údaje, silová krivka, stĺpcový graf, veľké zobrazenie a súpera.

Podsvietená obrazovka na monitore PM5 umožňuje lepšiu viditeľnosť údajov na monitore. Displej sa automaticky podsvieti hneď po zapnutí monitora a ostane podsvietený aj počas tréningu.

BEZDRÔTOVÉ MONITOROVANIE SRDCOVEJ FREKVENCIE
Monitor PM5 umožňuje ANT+ a Bluetooth Smart (nie Bluetooth) bezdrôtové monitorovanie srdcovej frekvencie. Aby ste mohli využiť túto funkciu, budete potrebovať hrudný pás, ktorý funguje na základe jednej z týchto dvoch prenosových technológií.

KOMPATIBILITA S USB FLASH DISKOM
Monitor PM5 vám umožňuje uložiť si vaše tréningové údaje dvomi spôsobmi - vo vnútornej pamäti monitora alebo na USB flash disk (je dodávaný spolu s monitorom). Na USB flash disk si môžete uložiť vaše tréningové údaje a preferované nastavenia a umožňuje vám aj prenos týchto údajov. Prostredníctvom bezplatného softvéru Concept2 Utility si môžete načítať svoje výsledky do vašej online logbook alebo ich preniesť do počítača.

Monitor je kompatibilný len s USB flash diskami naformátovanými na FAT a FAT32.

NABÍJANIE MONITORA
Monitor PM5 funguje s dvomi D cell batériami. Počas tréningu sa monitor nabíja vtedy, keď sa točí koleso zotrvačníka a vďaka tomu sa predlžuje životnosť batérií.

HRY
Ak potrebujete niekedy dodatočnú motiváciu alebo chcete trochu pozmeniť svoj bežný tréningový plán, môžete si vyskúšať niektorú z hier. Tieto hry sú tiež výborným tréningovým prostriedkom nielen pre deti ale aj pre dospelých. Vybrať si môžete spomedzi hier Rybky, Šípky, Streľba na terč a Biatlon.

PRETEKY
Vďaka svojej presnosti je výkonnostný monitor ideálny na usporadúvanie prekov a súťaží. Prostredníctvom PM5 môžete súťažiť s členmi vášho tímu alebo súpermi, ktorí sa nachádzajú buď v rovnakej miestnosti alebo na inom kontinente. PM5 vám tiež umožňuje usporiadať aj káblové preteky, kde sú trenažéry prepojené navzájom káblami.

Fotogaléria