NOVINKA! Renegade Air Bike PM3

Renegade air bike ponúka unikátny systém odporu pre intenzívny kondičný tréning. Navyše umožňuje tréning v stoji a tiež nastavenie dodatočnej záťaže. Pomocou nastavovacieho otočného gombíka si môžete nastaviť na bicykli dodatočnú záťaž od stupňa 1 až po stupeň 8. Odpor je kontrolovaný magnetom, ktorý sa posúva buď bližšie alebo ďalej od zotrvačníka. Čím bližšie k zotrvačníku sa magnet nachádza, tým väčší odpor sa vytvára. Na tomto modeli môžete totiž posilňovať nielen nohy v sede a stoji, ale aj ruky, tým že robíte príťahy a tlaky pažami. Robustné viacsmerové guličkové ložiská zaručujú hladký a duálny chod.

LCD MONITOR

Na LCD monitore sa tréning začína jednoducho. Okrem klasického rýchleho štartu máte na výber tiež z viacerých programov zameraných na intervalové tréningy a nastavenia cieľa cvičenia. LCD monitor ponúka 8 tréningových programov, vrátane dvoch intervalových tréningov a to 20/30, intervalového tréningu 20/10 a nastavenia taktiež vlastných tréningov. Intervalové programy sú zamerané na vysoko intenzívny intervalový tréning (H.I.I.T.), ktorý je efektívnou cestou k zníženiu hmotnosti a podporeniu kardiovaskulárneho systému. Intervalový tréning rýchlo strieda vysoké vypätie s odpočinkom a pomáha vám tak spaľovať tuky. Ak vám dĺžka prednastavených intervalov nevyhovuje, máte možnosť nastaviť si vlastný program presne podľa svojich predstáv.

Zabudovaný prijímač srdcovej frekvencie slúži na presné monitorovanie vašej SF. Môžete si zvoliť aj program pre nastavenie cieľovej tepovej frekvencie. Nastavte si tepovú frekvenciu, ktorú chcete počas tréningu dosiahnuť a air bike vám na displeji ukáže, ako máte šliapať, aby ste ju dosiahli. Ak neviete, akú tepovú frekvenciu si určiť, stroj vám podľa vášho veku vypočíta maximálnu tepovú frekvenciu a odporučí cieľové hodnoty pre efektívny tréning. Na LCD monitore môžete sledovať všetky namerané hodnoty vrátane otáčok za minútu a výkonu vo wattoch.
Cvičiť by ste mali s intenzitou 70% až 80% vašej odhadovanej maximálnej srdcovej frekvencie. Do tréningu môžete zahrnúť krátke intervalové úseky, pri ktorých dosiahnete vašu maximálnu srdcovú frekvenciu. (Výpočet maximálnej srdcovej frekvencie 220-váš vek v rokoch)

POHYBLIVÉ RAMENÁ

Opierky rúk ponúkajú nielen niekoľko rôznych úchopov, ale tiež možnosť odistenia celého ramena a zapojenie hornej polovice tela do cvičenia. Pri pohybe hornými aj dolnými končatinami tak efektívne precvičíte celé telo. Ďalšia možnosť je vynechať nohy úplne a oprieť ich o stupačky. Vďaka tejto vychytávke tak môžete trénovať iba paže. Pre čo najpríjemnejší pocit počas tréningu sú úchyty pokryté hrubou vrstvou mäkkej a odolnej peny.

PEDÁLE

Pre bezpečné upevnenie chodidla sú pedále vybavené nastaviteľnými páskami. 

POLOHOVATEĽNÉ SEDADLO

Správny posed je základom efektívneho tréningu na bicykli. Disponuje nastaviteľným sedlom s pohodlným a anatomicky tvarovaným čalúnením. Pomocou ľahko prístupných páčok je možné meniť výšku sedla i jeho horizontálnu polohu. Užívateľ má teda jedinečnú možnosť upraviť si posed presne podľa svojich predstáv tak, aby na stroji mohol trénovať naozaj každý bez ohľadu na typ postavy. 

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:
  • PROFESIONÁLNY BICYKEL SO VZDUCHOVÝM BRZDNÝM SYSTÉMOM
  • POHYBLIVÉ RUKOVÄTE
  • PREHĽADNÝ LCD MONITOR
  • NASTAVOVACÍ OTOČNÝ GOMBÍK
  • ERGONOMICKÉ SEDADLO
  • TRANSPORTNÉ KOLIESKA
  • DRŽIAK NA FĽAŠU
  • 8 PROGRAMOV: 2 PREDNASTAVENÉ INTERVALOVÉ PROGRAMY, MANUÁLNY INTERVALOVÝ PROGRAM, NASTAVENIE CIEĽOVEJ HODNOTY (ČAS, VZDIALENOSŤ, KALÓRIE, TEPOVÁ FREKVENCIA)
  • DISPLEJ ZOBRAZUJE: ČAS, OTÁČKY ZA MINÚTU, RÝCHLOSŤ, VZDIALENOSŤ, KALÓRIE, VÝKON VO WATTOCH A AKTUÁLNU TEPOVÚ FREKVENCIU

Fotogaléria