Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Renegade Air Bike / Renegade Air Bike Pro

Renegade Air Bike Pro

Renegade Air Bike Pro bol navrhnutý na vysoko intenzívny tréning a v súčasnej dobe je jediný na trhu, ktorý umožňuje tréning v stoji.

TXT_479_1508843579

Umožňuje precvičenie celého tela - možnosť pedálovať v sede a v stoji a tiež príťahy a tlaky pažami.

Robustné viacsmerové guličkové ložiská zaručujú hladký a duálny chod. Čierne penové rukoväte s priemerom 38.00 mm umožňujú horizontálny a vertikálny úchop paží na precvičenie rôznych svalových skupín. Umožňujú tiež lepší, pohodlnejší a variabilnejší tréning. LCD obrazovka ponúka 8 tréningových programov, vrátane intervalového tréningu 20/30, intervalového tréningu 20/10 a nastavenia vlastných tréningov. Zabudovaný prijímač srdcovej frekvencie slúži na presné monitorovanie vašej SF.

Veľké polyuretánové sedadlo zaručuje vaše pohodlie a stabilitu. Jednoduchý uzamykací mechanizmus umožňuje nastavenie výšky a vzdialenosti sedadla pre každého užívateľa. Trubicové nohy s priemerom 100.00 mm zaručujú stabilitu hlavného rámu. Protišmykové opierky na nohy s priemerom 40 mm umožňujú pohodlné opretie nôh počas striedavého tréningu paží. Oválny trúbkovitý rám s hrúbkou 50 mm a s rozmerom cca 50 x 100 cm ponúka vysokú stabilitu pre všetkých užívateľov. Rameno kľuky je z konštrukčnej ocele SS41 s hrúbkou 10 mm, čo je predpokladom pre vynikajúcu pevnosť a odolnosť pri cvičení a zaručuje jej dlhú životnosť.

Zabudované transportné kolieska z nylonového vlákna s priemerom 76 mm a hrúbkou 20 mm sú ideálne pre jednoduché premiestnenie.

Farba: čierna
Monitor: LCD monitor
Rozmery po zostavení: 123 x 67,5 x 142 cm
Prepravné rozmery: 131 x 38 x 88 cm
Prepravná hmotnosť: 81 kg
Max. nosnosť: 130 kg
Hmotnosť bicykla: 72 kg

 Zakúpiť si ho môžete v našom eshope.

Svalové skupiny