Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / VII.Majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní v školskom roku 2016/2017 - VÝSLEDKY

VII.Majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní v školskom roku 2016/2017 - VÝSLEDKY

Dňa 28. apríla 2017 sa uskutočnili v Banskej Bystrici VII. Majstrovstvá Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní s finančnou podporou Mesta Banská Bystrica.

Link na záznam z prenosu:

http://tveso.sk/halove_veslovanie_2017/

 
Výsledky:

Kategória: Mladšie študentky
Poradie Škola Krajina Čas
1. Gymnázium bilingválne, Žilina SVK 07:02,3
2. Stredná zdravotnícka škola, Banská Bystrica SVK 07:16,2
3. Gymnázium Pierra de Coubertina, Piešťany SVK 07:17,9
4. Hotelová akadémia, Brezno SVK 07:24,9
5. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica SVK 07:32,1
6. Spojená škola, Nováky SVK 07:36,0
7. Obchodná akadémia, Považská Bystrica SVK 07:38,9
8. SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 07:48,0


Kategória:Staršie študentky

Poradie Škola Krajina Čas
1. Stredná zdravotnícka škola, Banská Bystrica SVK 07:14,2
2. Obchodná akadémia, Považská Bystrica  SVK 07:18,7
3. Gymnázium Ármina Vámbéryho, Dunajská  Streda SVK 07:23,8
4. Hotelová akadémia, Brezno SVK 07:26,9
5. SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 07:31,7
6. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica SVK 07:36,4


Kategória: Mladší študenti

Poradie Škola Krajina Čas
1. Družstvo 1, SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 05:48,6
2. Stredná odborná škola technická, Galanta SVK 06:01,1
3. Gymnázium Pierra de Coubertina, Piešťany SVK 06:01,7
4. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica SVK 06:03,5
5. Družstvo 2, SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 06:05,6
6. SPŠ elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška  CZE 06:12,1
7. Gimnazija “Jovan Jovanovič Zmaj“, Novi Sad SRB 06:15,6
8. Spojená škola, Nováky SVK 06:16,7
9. Stredná priemyselná škola, Nové Mesto nad Váhom SVK 06:28,7
10. Zespół Szkół w Połańcu, Ruszczańska, Połaniec POL 06:29,3
11. Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és
Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
HUN 06:35,2
12. Stredná zdravotnícka škola, Trenčín SVK 07:03,9


Kategória: Starší študenti

Poradie Škola Krajina Čas
1. SPŠ elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška CZE 05:36,6
2. SOŠ informačných technológií, Banská Bystrica  SVK 05:36,8
3. Hotelová akadémia, Brezno SVK 05:56,1
4. Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica SVK 05:59,3
5. Obchodná akadémia M. Hodžu, Trenčín SVK 06:18,8
6. Stredná odborná škola technická, Galanta SVK 06:22,9
7. Školský internát Medická 2, Košice SVK 06:29,1
8. Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és
Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
HUN 06:34,1
Svalové skupiny