Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Ultimate League IV.

Ultimate League IV.

Veslárske trenažéry Concept2 a Superb Air Bike nechýbali ani na tejto crossfitovej súťaži, ktorá sa konala 20.8.2016 v Českých Budějoviciach. 

Informácie

Ultimate league je séria niekoľkých pretekov inšpirovaných crossfitom a konajúcich sa po celých južných Čechách. Vyvrcholením celej ligy je jedno veľké finále s názvom ULTIMATE BATTLE, kam postúpia tí najúspešnejší z predchádzajúcich čiastkových pretekov. Battle sa koná vonku na atletickom štadióne v Českých Budějoviciach. Celá súťaž má niekoľko partnerov, ktorí celú akciu sponzorujú a pripravujú pre účastníkov veľmi hodnotné a zajímavé ceny.

História

Myšlienka založiť cross ligu v južných Čechách sa zrodila v hlavách dvoch organizátorov, Dominika Kodrasa a Václava Mráza, v druhej polovici roku 2015 po dvoch vydarených pretekoch usporiadaných pod hlavičkou B-Cross v Prachaticiach a Performance Power Center ČB v Českých Budějoviciach. Juhočeský kraj je plný výborných a talentovaných športovcov, ktorí až do tejto doby nemali toľko možností naplno rozvinúť svoj potenciál a práve toto chce Ultimate league ponúknuť všetkým pokročilým i začínajúcim cvičencom.

fotogaléria

videá

Ultimate League IV

Svalové skupiny