Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Stany / Nafukovacie brány

Nafukovacie brány

PREČO NAFUKOVACIE BRÁNY?

• veľmi efektívna reklama
• jednoduchá montáž bez náradia
• vysoká variabilita rozmerov
• jednoduchá manipulácia
• nenáročné na obsluhu
• originálny nosič reklamy
• vysoká bezpečnosť pri užívaní

Brány sú vyrobené z kvalitného polyesteru s vodeodolným a teplovzdorným záterom. Vďaka tomu je materiál odolný voči mechanickému poškodeniu, menej sa špiní a je ľahko umývateľný.
Nafukovadlo je dodávané v ochrannom obale spolu s kotviacimi prvkami.

ROZMERY A FARBY NAFUKOVACÍCH BRÁN

U akéhokoľvek typu nafukovadla je možné vyrobiť prakticky akýkoľvek rozmer. Štandardne sú dodávané brány s vonkajšími rozmermi 4x8m a 5,7 m x 11,4 m. Tieto rozmery sú dodávané za výhodnejšie ceny a s kratšou dobou dodania ako atypické rozmery. .
Čo sa týka farebnej škály, u nafukovadiel bez potlače štandardne ponúkame 9 farieb.

POTLAČ

Pri potlači využívame rovnako ako pri všetkých našich produktoch sublimačnú technológiu pre vysokú kvalitu tlače a jej dlhú životnosť. V prípade variantu OBLÚK  je možná iba plná potlač. Pri variantoch OBDĹŽNIK a POLYGON je možný aj variant jednofarebnej brány a umiestnenie reklamnej grafiky na výmenných baneroch so suchým zipsom, využiteľných napr. pre viac produktov, alebo ako umiestnenie “štartu” a “cieľa”.

DOPLNKY K NAFUKOVADLÁM

K nafukovacím oblúkom môžeme ponúknuť ako doplnok rôzne typy vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Oblúky je možné vybaviť na vnútornej strane kovovými okami, na ktoré je možné uchytiť  bielu plachtu pre data projekciu, alebo baner s potlačou. Oblúk môže byť využitý aj ako mobilný billboard.
V prípade, že nie je v dosahu stály zdroj elektriny, je možné dodať naftový / benzínový agregát, ktorý umožní umiestniť nafukovadlo prakticky kdekoľvek.
Menič napätia je tiež perfektné riešenie v prípade náhleho výpadku prúdu. Stačí, že máme v blízkosti automobil.

NÁHRADNÉ DIELY / SERVIS

Pri správnom používaní nafukovadla je jeho životnosť veľmi dlhá. Ak sa ale nafukovadlo pri používaní poškodí, sme schopní ho rýchlo opraviť, alebo Vám dodať (u voľných častí – kotviaci set …) potrebný náhradný diel. Väčšinu exponovaných dielov máme skladom. Niektoré opravy (malá diera v plášti) sú tak jednoduché, že po dodaní lepiacej sady a návodu ich zákazník hravo zvládne sám, ako napríklad lepenie duše bicykla.

TXT_447_1457367323

Svalové skupiny