Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Stany / Ihlanové stany

Ihlanové stany

Technológia

Párty stany typu IHLAN postavené samostatne alebo v skupinách môžu slúžiť ako priestory na prezentáciu výrobkov a služieb alebo pre spoločenské a športové udalosti. Konštrukcia sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, je veľmi ľahko montovateľná. Stany delta sú zostavené iba zo skladacej Al podpery a textilnej strechy v tvare šesťbokého ihlanu v hranách prešitom popruhmi. Tuhosť konštrukcie zaisťujú kotviace kolíky a napínacie račne.

Konštrukcia

Nosná konštrukcia stanov je vyrobená zo špeciálnej podpery z profilov zo zliatiny hliníka (50x80mm s dvoma drážkami, 70x130mm so štyrmi drážkami) a oceľových spojok. Všetky diely konštrukcie sú povrchovo upravené, hliníkové profily eloxovaním, oceľové diely zinkovaním. Samotné opláštenie je vyrábané z polyesterových tkanín tzv. autoplachtoviny, ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou a sú odolné proti poveternostným vplyvom. Strešné opláštenie je možné vybaviť bočnicami. Farebné prevedenie opláštenia možno špecifikovať podľa aktuálnych farebných vzorkovníkov. Možnosť dodania opláštenia s potlačou podľa návrhov zákazníka. Jednotlivé bočné a čelné diely môžu byť opatrené oknami zo špeciálnej mrazuvzdornej fólie. Životnosť opláštenia je cca 10rokov. Životnosť konštrukcie min. 30 rokov.

Ihlanové stany je možné dodať v troch typoch strešného opláštenia a to:
- Prevedenie s jednou podperou
- Prevedenie s dvomi podperami
- Prevedenie s tromi podperami

Potlač

Najväčšou prednosťou našich stanov je možnosť potlače ľubovoľnou fotkou alebo grafikou a zhotoviť tak veľmi praktický reklamný nosič. Vaše logo umiestnené na prístrešku potom nie je možné prehliadnuť. Ľahko tak upútate Vášho zákazníka. Spôsob potlače je určený presne podľa Vašich potrieb.

Spôsoby potlače

• sublimácia
• sieťotlač
• digitálna tlač
• samolepiace fólie

Doplnky k stanom

Ku každému modelu stanu je možné  dokúpiť široký rad doplnkov, ktoré Vám pomôžu Váš stan pripraviť presne podľa Vašich požiadaviek. Medzi doplnky stanov patria rôzne typy bočníc, kotviace prvky a závažia, osvetlenie, nábytok, transportné tašky atď. Pre montáž doplnkov nie je potrebné žiadne náradie.

Náhradné diely a servis

Pri správnom používaní stanu je jeho životnosť veľmi dlhá. Ak sa ale stan pri používaní poškodí, sme schopní ho rýchlo opraviť, alebo Vám dodať potrebný náhradný diel. Väčšinu exponovaných dielov máme skladom.

TXT_446_1457366179

Svalové skupiny