Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Stany / Nožnicové stany

Nožnicové stany

PREČO POUŽÍVAŤ STANY SUNINVENT?

• stavba nožnicového stanu za 60 sekúnd
• jednoduchý transport a jednoduchá montáž / demontáž
• vysoká variabilita rozmerov
• jednoduchá montáž bez náradia
• vysoká variabilita použitia v rôznych podmienkach
• originálny nosič reklamy

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Konštrukcia nožnicových stanov je vyrobená z kvalitnej zliatiny hliníka. Konštrukcia je spojená pomocou tvrdených plastových spojok a nerezových skrutiek, čo umožňuje jednoduché a bezpečné používanie. Opláštenie je vyrábané z kvalitnej polyesterovej látky so špeciálnymi zátermi proti vode, plesni, UV a  samozhasínajúcou úpravou proti horeniu. Na stan je možné urobiť potlač.

ROZMERY A FARBY STANOV

Rozmery stanov sú veľmi variabilné. Štandardné a najviac používané rozmery sú 3x3m, 3×4,5m a 3x6m, tieto rozmery sú štandardne skladom. Je možné dodať aj rozmery atypické – 2x2m, 2x3m, 2,5×2,5m, 4x4m, 5x5m, 6x6m, 4x6m a 4x8m. To všetko v dvoch modelových radoch a viacerých farebných odtieňoch.

POTLAČ

Najväčšou prednosťou našich stanov je možnosť potlače ľubovoľnou fotkou alebo grafikou a zhotoviť tak veľmi praktický reklamný nosič. Vaše logo umiestnené na prístrešku potom nie je možné prehliadnuť. Ľahko tak upútate Vášho zákazníka. Spôsob potlače je určený presne podľa Vašich potrieb.

DOPLNKY K STANOM

Ku každému modelu stanu je možné si dokúpiť široký rad doplnkov, ktoré pomôžu Váš stan pripraviť presne podľa Vašich požiadaviek. Medzi doplnky stanov patria rôzne typy bočníc, kotviace prvky a závažia, osvetlenie, nábytok, transportné tašky atď. Pre montáž doplnkov nie je potrebné žiadne náradie.

NÁHRADNÉ DIELY / SERVIS

Pri správnom používaní stanu je jeho životnosť veľmi dlhá. Ak sa ale stan pri používaní poškodí, sme schopní ho rýchlo opraviť, alebo Vám dodať potrebný náhradný diel. Väčšinu exponovaných dielov máme skladom.

TXT_445_1457365107

Svalové skupiny