Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Stany / Veľkostany / Stany GAMA

Stany GAMA

Párty stany GAMA sú štandardne dodávané so šesť a osemuholníkovým pôdorysom so samonosnou konštrukciou. Párty stany vhodné predovšetkým na reprezentatívne účely.

Možnosti spájania s typom ALFA.

Sú to samostatne stojace párty stany s pôdorysom šesťuholníka a osemuholníka s dĺžkou strany 3m, 4m, 5m, 6m t.j. s celkovým priemerom stanov 6m, 8m, 10m, 12m. Tento systém umožňuje spájať jednotlivé párty stany s typom veľkostanov ALFA a vytvárať tak rôzne zostavy (tzv. Dome A a Dome B).

Rozmerové rady sú:

- GAMA 06 priemer 6m
- GAMA 08 priemer 8m
- GAMA 010 priemer 10m
- GAMA 012 priemer 12m

Pri týchto párty stanoch je možnosť výberu z dvoch tvarových typov striech a to:

- PAVILÓN
- PAGODA

Stavebnicová konštrukcia párty stanu umožňuje vkladať do základného šesť a osemuholníka ďalšie moduly (v krokoch po 3m, 4m, 5m) a tým upraviť celkovú plochu do požadovanej veľkosti pomocou jednotlivých modulov. Týmto spôsobom je možné tak vytvoriť pozdĺžny párty stan v čelách zakončený tzv. apsidou.

Základná výška odkvapu u všetkých stanov je 2,5m (priechodná výška je potom 2,1 m), na želanie je možné výšku odkvapu upraviť na 4m prípadne aj vyššie.

Výška v hrebeni je závislá na šírke stanu – sedlová strecha stúpa pod uhlom 22°.

Nosná konštrukcia stanov je vyrobená zo špeciálnych profilov z hliníka a oceľových spojok.

Všetky diely konštrukcie sú povrchovo upravené, hliníkové profily eloxovaním, oceľové diely zinkovaním.

Celková zostava potom tvorí pevnú samonosnú rebrovú konštrukciu (vo vnútri konštrukcie nie je žiadna podpera).

Plachtové opláštenie je vyrábané z polyesterových tkanín (tzv. autoplachtovina), ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou a sú odolné proti poveternostným vplyvom, zaručujú dobrú priepustnosť svetla a stálu farebnosť.

Strecha aj bočné steny opláštenia sú vedené v jednotlivých moduloch konštrukcie vďaka špeciálnym profilovaným drážkam a zavádzacím PVC popruhom. Všetky diely opláštenia sú mobilné – odnímateľné prípadne rozhrňovacie (ako závesy). Farebné prevedenie opláštenia možno špecifikovať podľa aktuálnych farebných vzorkovníkov. Jednotlivé bočné diely môžu byť opatrené oknami zo špeciálnej mrazuvzdornej fólie.

Životnosť opláštenia je cca 10 rokov, v prípade vrcholových materiálov až 25 rokov. Životnosť konštrukcie min. 30 rokov.

TXT_441_1457364798

Svalové skupiny