Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Stany / Veľkostany / Stany BETA

Stany BETA

Párty stany BETA sú viacúčelové, robustné, samostatne stojace, štandardne dodávané so štvorcovým a obdĺžnikovým pôdorysom.

Možnosť spájania pomocou odkvapov do väčších celkov.

Tento typ párty stanov má štandardné základné pôdorysné rozmery 3x3m, 4x4m, 5x5m (prípadne ich násobky, pre dosiahnutie obdĺžnikového pôdorysu, napr. 3x6m, 3x9m, 4x5m, 4x6m, 4x8m, 4x9m, 4×10, 5x6m, 5×10, 6x6m atď.) s výškou odkvapu 2,2 m. Konštrukcia umožňuje zostavovať jednotlivé stany do jedného celku a vytvárať tak najrôznejšie variácie. Tento typ je vhodný pri dostatočnom kotvení na celoročnú prevádzku.

Pri týchto párty stanoch je možnosť výberu zo šiestich tvarových typov striech a to:

- DOMČEK
- PAVILÓN
- PAGODA
- IGLU
- STÁNOK
- BUNKA

Nosná konštrukcia párty stanov je vyrobená zo špeciálnych Al trubiek s priemerom 50mm s profilovanými drážkami a oceľových spojok. Výhodou tejto konštrukcie je rýchla montáž pomocou aretačných čapov, kde sú do seba jednotlivé diely len jednoducho zaklapnuté. Celý proces sa vykonáva bez pomoci náradia.

Všetky diely konštrukcie sú povrchovo upravené, hliníkové profily eloxovaním, oceľové diely zinkovaním.

Celková zostava potom tvorí pevnú samonosnú rebrovú konštrukciu (vo vnútri konštrukcie nie je žiadna podpera).

Plachtové opláštenie je vyrábané z polyesterových tkanín (tzv. autoplachtovina), ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou a sú odolné proti poveternostným vplyvom, zaručujú dobrú priepustnosť svetla a stálu farebnosť.

Strecha je napínaná v jednom kuse pomocou expanderov do horného rámu konštrukcie a bočné steny opláštenia sú vedené v jednotlivých moduloch konštrukcie vďaka špeciálnym profilovaným drážkam a zavádzacím PVC popruhom. Všetky diely opláštenia sú mobilné – odnímateľné prípadne rozhrňovacie (ako závesy). Farebné prevedenie opláštenia možno špecifikovať podľa aktuálnych farebných vzorkovníkov. Jednotlivé bočné diely môžu byť opatrené oknami zo špeciálnej mrazuvzdornej fólie.

Životnosť opláštenia je cca 10 rokov, v prípade TOP materiálov až 25 rokov. Životnosť konštrukcie je min. 30 rokov.

TXT_443_1457364648

Svalové skupiny