Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Trenažéry C2 / Monitor / Softvér / Veslujte s Fit rower softvérom v atraktívnych lokalitách

Veslujte s Fit rower softvérom v atraktívnych lokalitách

Veslujte na miestach, na ktorých ste nikdy neboli, ale vždy ste si tam túžili zaveslovať! Fit-Rower prinesie do vášho tréningu viac zábavy, energie a skúseností.

So softvérom Fit-Rower si môžete zaveslovať na amsterdamských kanáloch, v dánskych Benátkach nazývaných Giethoorn alebo na Grand kanáli v talianskych Benátkach.

 TXT_354_1425306917

Softvérový balík Fit-Rower vám ponúka možnosť interaktívne veslovať prostredníctvom reálnych video záberov pričom rýchlosť na obrazovke bude prispôsobená vášmu skutočnému tempu veslovania. Čakajú na vás tie najkrajšie európske vodné plochy, na ktorých sa môžete plaviť.

Inštalácia sofvéru Fit-Rower pre váš Concept2 model E alebo D bude trvať len chvíľku.

Kompletná súprava Fit-Rower obsahuje 19 palcový dotykový monitor, v ktorom je zabudovaný PC, Fit-Rower softvér, 8 filmov (štandard) a technickú pomoc.

Ako to funguje:

Prostredníctvom počítača a video záberov si vytvoríte virtuálne prostredie. Budete mať pocit, ako keby ste naozaj veslovali na vami zvolenom mieste. Softvér Fit-Rower je priamo napojený na C2 veslársky trenažér a presne zaznamenáva vaše veslárske pohyby a určuje tak rýchlosť akým sa film pohybuje.

Fit-Rower sa používa veľmi jednoducho.

Dvojitým kliknutím na dotykovú obrazovku spustíte softvér a potom si nastavíte veslársky tréning - želanú vzdialenosť a miesto, na ktorom chcete veslovať a váš tréning vo virtuálnom prostredí sa môže začať!

Zároveň sa zaznamenávajú aj vaše spálené kalórie, priemerná rýchlosť a čas.

Scény nie sú animované, ale naživo nahrané video kamerou, čím sa vytvoril veľmi realistický zážitok. Fit-Rower sa môže použiť na veslárskom trenažéri Concept2 model D alebo E. Tiež je možné zakúpiť si online len samotný softvér a video zábery a potom použiť svoj vlastný počítač alebo notebook.


Ponúkame tri rôzne možnosti pridania interaktívneho softvéru na veslársky trenažér Concept2.

Fit Rower pre model D (obsahuje dotykovú obrazovku, súpravu na upevnenie obrazovky a softvérový balík s 8 videami)

Fit Rower pre model E (obsahuje dotykovú obrazovku, súpravu na upevnenie obrazovky a softvérový balík s 8 videami)

Fit Rower pre veľkú obrazovku (obsahuje veľmi kvalitný mini pc systém a softvérový balík, ktorý sa bude dať zobrazovať na veľkej obrazovke)

Tiež je možné zakúpiť si len samotný softvér a adaptér pre trenažér a použiť vlastnú dotykovú obrazovku alebo PC.

Po nainštalovaní softvéru si zákazník môže veľmi jednoducho zakúpiť online nové trasy. Jedna trasa stojí len okolo 2-8 eur.

Fit Rower softvér je vhodný nielen pre profesionálnych úžívateľov ako fitnes centrá, rehabilitačné centrá ale aj pre súkromné osoby.

TXT_354_1425306924

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na telefónne čísla uvedené v našich kontaktných údajoch.

Svalové skupiny