Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Prečo posilňovacia veža TITAN?

Prečo posilňovacia veža TITAN?

Posilňovacia veža TITAN je vhodná pre každého, kto má záujem o komplexný a bezpečný silový tréning. Jednotlivé stanovištia sú konštruované tak, aby ich bolo možné individuálne prispôsobiť potrebám postavy. Preto je pri cvičení aj s maximálnou záťažou vždy zaistené správne držanie tela a cvičiaci sa tak vyhne neželaným zraneniam.

Vďaka svojej variabilite a multifunkčnosti posilňovacia veža vyhovuje ako športovcom začiatočníkom, tak pravidelným návštevníkom fitness centier. Dokáže pracovať s maximálnym zaťažením 500 kg, disponuje unikátnym systémom protiváhy, ktorý je jediný svojho druhu na svete a pomáha uľahčiť vaše cvičenie a vďaka nemu je posilňovacia veža vhodná nielen pre mužov ale aj pre ženy.

Na týchto fotkách si môžete pozrieť akú úžasnú premenu môžete dokázať už za 3 mesiace práve vďaka cvičeniu na posilňovacej veži Titan. Víťaz súťaže "DO FORMY S M&F 2014" v kategórii mužov od 26 do 35 rokov, ktorú organizuje časopis MUSCLE&FITNESS, osobný tréner Boris Palovič je toho živým dôkazom. Spolu s manželkou absolvovali pravidelné multifunkčné tréningy na posilňovacej veži v kombinácii so špeciálne pripraveným stravovacím režimom a výsledky hovoria za všetko.

 

Svalové skupiny