Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Porovnanie veslárskych trenažérov

Porovnanie veslárskych trenažérov

Porovnanie veslárskych trenažérov

 

  Kvapalinový veslársky trenažér Veslársky trenažér Concept2
Odpor Voda v nádrži; čím silnejší záber, tým väčší odpor. Odpor vzduchu voči zotrvačníku, čím silnejší záber, tým väčší odpor. Pocit veslovania v ladnej pretekárskej loďke.
Nastavenie Pridanie alebo odobratie vody na dosiahnutie zmeny záberu. Upravenie klapky regulátora na umožnenie prúdenia viac alebo menej vzduchu do krytu zotrvačníka
Výkonnostný monitor Základný otáčkomer. Samo-nastaviteľný, meria skutočnú vynaloženú silu
Porovnateľnosť výsledkov Nedajú sa porovnať. Monitor PM5 umožňuje presné monitorovanie vývoja a celosvetové porovnanie výsledkov
Komunita a motivácia Nová online komunita s pretekami, výsledkami a fórumom. Preteky online, svetové výsledky, pretekárske rebríčky, virtuálne tímy, tréningové fórum, celosvetové súťaže, podujatia, bulletiny a komunita veslárov na concept2.com. Viac ako 7 biliónov odveslovaných metrov za uplynulý rok.
Hluk Tichý šplechot vody. Upokojujúci šum po každom zábere, tým hlasnejší čím silnejší je záber.
Údržba Používanie chemických tabletiek na čistenie vody; výmena vody v prípade potreby. Namazanie reťaze poskytnutým olejom, utretie koľajnice.
Športový pretek Nie je možný.

Prepojením veslárskych trenažérov pomocou WIFI je možné usporiadať pretek medzi 8 veslárskimi trenažérmi. Káblovým prepojením je možné zapojiť neobmedzený počet veslárskych trenažérov.

Skladovanie Postavenie na konci. Ľahko sa rozloží na 2 časti pre bezpečné kompaktné uskladnenie.
Rozmery 211cm poskladané. 243cm x 61cm poskladané; priestor potrebný na cvičenie 250cm x 100cm

 

 

Svalové skupiny