Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Trenažéry C2 / Monitor / Hra "Rybky"

Hra "Rybky"

Keď si stiahnete hru Rybky, môžu vám vaše tréningové "hodiny" doslova naskákať. Táto hra je obrovským hitom. Podporuje súťaživosť v rámci tréningu na veslárskom trenažéri Concept2.
Vyskúšajte si ju aj vy.

Cieľ tejto zaujímavej hry je jednoduchý: nazbierajte toľko bodov, koľko dokážete tým, že chytáte bodované rybky, zatiaľ čo sa vyhýbate veľkým zubatým potvorám, ktoré zrútia hodnotu vašich bodov do hĺbok oceánu. 

Ako hrať

Aby ste sa dostali ku hre, vyberte hru "Rybky" - "Fish Game" na obrazovke hlavného menu PM4 (PM3) monitora. Hra začne, keď začnete ťahať na veslárskom trenažéri.

Na obrazovke PM4 (PM3) monitora, predstavujete rybu čeliacu prívalu dobrých a zlých rýb. Pohybujte svojou rybou smerom nahor a nadol po ľavej časti obrazovky tým, že meníte intenzitu vášho veslovania. Keď je "dobrá" ryba pred vami, zarovnajte vašu rybičku s prichádzajúcou a zhltnite ju, aby ste získali body (malá rybka má hodnotu 30 bodov, páskovaná rybka má hodnotu 60 bodov). Vyhýbajte sa tým zubatým, rebrovaným predátorom, pretože vždy, keď ony zhltnú vás, zhltnú vám aj 45 bodov z vášho aktuálneho stavu (keď ste na "0" nepôjdete nižšie).

Každá hra trvá 4 minúty, s možnosťou opakovania hry na jej konci (je to výborný spôsob, ako zaveslovať nejaké metre navyše!) Informácie o vašich tréningoch (čas, vzdialenosť, tempo na 500 metrov atď.) budú uložené na vašu pamäťovú kartu (alebo do pamäte PM4 (PM3) monitoru ak veslujete bez pamäťovej karty) práve tak, ako to funguje pri normálnom tréningu.

Ako ju získať

PM3 užívatelia - hra Rybky je obsiahnutá v PM3 Firmware Version 97 (firmware je softvér, ktorý spúšťa PM3 monitor). Verzia 97 je dodávaná so všetkými monitormi PM3 od 28. augusta 2006. Ak máte starší PM3 monitor a chceli by ste hru Rybky, musíte si aktualizovať váš PM3 monitor na Verziu 97 Firmware.

Download PM3 firmware

PM4 užívatelia - hra Rybky je automaticky obsiahnutá vo všetkých PM4 monitoroch

 Hra Rybky 


Svalové skupiny