Šport C2 Indoor Rowing

Hľadaj články
Úvod / Trenažéry C2 / Šport / Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v halovom veslovaní stredných škôl / III. Medzinárodné majstrovstvá SR v halovom veslovaní stredných škôl

III. Medzinárodné majstrovstvá SR v halovom veslovaní stredných škôl






 

III. Medzinárodné majstrovstvá SR v halovom veslovaní stredných škôl

V stredu 5. decembra 2012 úspešne prebehol už 3. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska stredných škôl v halovom veslovaní, ktorý sa uskutočnil pod záštitou predsedu BBSK Ing. Vladimíra Maňku. Majstrovstvá bolo možné sledovať aj online na  www.tveso.sk a aj na www.infonet.tv.





Na šampionáte si zmeralo sily celkovo 36 tímov a to v 5 kategóriách v štafetách na 4x500m. Do súťaže na veslárskych trenažéroch sa zapojilo 15 slovenských škôl, ako aj školy zo Srbska a Maďarska.

Všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme k dosiahnutým výkonom!

Výsledky:

Kategória: Chlapci 1.-2. ročník

Poradie Škola Čas
1. Gymnázium A. Vambéryho, Dunajská Streda 06:09,1
2. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica 06:14,4
3. Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej, Prešov 06:20,9
4. Novi Sad, Srbsko 06:29,2
5. Hotelová a obchodná akadémia, Brezno 06:32,9
6. SPŠ elektrotechnická, Košice 06:42,9
7. Balašské Ďarmoty, Maďarsko 06:46,0
8. SOŠ Jánošíkova, Nové Mesto n/Váhom 06:46,1
9. Školský internát, Medická 2, Košice 06:58,1
10. Obchodná akadémia, Pezinok 07:05,3
11. Obchodná akadémia, Banská Bystrica 07:27,8

 

Kategória: Dievčatá 1.-2. ročník

Poradie Škola Čas
1. Gymnázium A. Vambéryho, Dunajská Streda 07:24,2
2. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica 07:28,3
3. Gymnázium Pierra de Coubertina, Piešťany 07:29,5
4. Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej, Prešov 07:41,8
5. Obchodná akadémia, Považská Bystrica 07:54,0
6. Stredná zdravotnícka škola, Banská Bystrica 08:24,0

 

Kategória: Chlapci 3.-4. ročník

Poradie Škola Čas
1. Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej, Prešov 05:58,2
2. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica 06:00,4
3. Gymnázium A. Vambéryho, Dunajská Streda 06:02,5
4. SPŠ, Dubnica n/Váhom 06:18,7
5. Školský internát "B", Medická 2, Košice  06:18,9
6. Hotelová a obchodná akadémia, Brezno 06:28,3
7. Školský internát "A", Medická 2, Košice  06:30,2
8. Gymnázium A. Sládkoviča, Krupina 06:44,0
9. Spojená škola, Nitra 07:15,8

 

Kategória: Dievčatá 3.-4. ročník

Poradie Škola Čas
1. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica 07:21,1
2. Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej, Prešov 07:24,7
3. Gymnázium A. Vambéryho, Dunajská Streda 07:31,5
4. Hotelová a obchodná akadémia, Brezno 07:37,6
5. Školský internát, Medická 2, Košice 07:52,1
6. Spojená škola, Nitra 07:53,5
7. Spojená škola, Nováky 07:56,0
8. Obchodná akadémia, Banská Bystrica 08:41,1

 

Kategória: Pedagógovia a zamestnanci

Poradie Škola Čas
1. Gymnázium A. Sládkoviča, Banská Bystrica 06:39,5
2. Školský internát, Medická 2, Košice 07:21,4


Svalové skupiny